Levha Ürünleri

Sayar Levha Ürünleri

Pleksi

Dökme Pleksi

Tabela & teşhir standları, aydınlatma, yapı, gürültü bariyerleri ve çeşitli endüstriyel alanlarda sıklıkla kullanılan çeşitli renk ve 1,5mm - 40mm kalınlarda bulunan akrilik bazlı ısı ile şekillendirme özelliğine sahip tabaksal malzemelerdir.

Standart Ölçüler : 1350*2050 mm ; 1500*3000mm ; 2050*3050 mm

Opak Pleksi Opak akrilik levha serisi canlı ve göz alıcı renkleriyle öne çıkar. Yüzlerce farklı renk ve renk tonları tüm ihtiyaçlara cevap verecek çeşitlilik sunar. Dış şartlara uygunluğuyla öne çıkarlar. Hafifliği, darbeye dayanıklılığı ve yüksek gerilme direnciyle her zaman tercih sebebidir.
Transparan Pleksi Transparan akrilik levha serisi camdan bile daha yüksek ışık geçirgenliğiyle tatmin edicidir. Dış şartlara uygundur.Transparan akrilik levhalar; hafifliği, darbeye dayanıklılığı ve yüksek gerilme direnciyle her zaman tercih sebebidir. Transparan akrilik levhalar; hafifliği, darbeye dayanıklılığı ve yüksek gerilme direnciyle her zaman tercih sebebidir.
Difizörlü Pleksi Difüzörlü akrilik levha serisi, aydınlatmalı uygulamalarda ışığın performansını maksimize ederek muazzam parlaklık ve ışık dağılımı ortaya koyuyor. En iyi şekilde optimize edilmiş olan bu ışık performansı, LED aydınlatmlarda maksimum verim sağlamak amacıyla tasarlandı. LED aydınlatmaları tamamen saklarken, ışık dalgalarını en iyi şekilde yüzeyde dağıtır ve göz alıcı performans sunar.me direnciyle her zaman tercih sebebidir.
Florasan Pleksi Tasarımcıların ve uygulamacıların en popüler seçimlerinden olan floresan kenarlar, Floresan akrilik levha serisi tarafından karşılanıyor. Göz alıcı canlılıktaki floresan kenarlar, kolay şekil alabilirliği ve uygulanabilirliğiyle zor ama dikkat çekici tasarımları kolay ulaşılır bir hale getiriyor.
Gece & Gündüz Pleksi Gece & Gündüz akrilik levhalar, karanlık ortamda arkasında kullanılan LED aydınlatmanın rengini mükemmel biçimde dağıtarak göz alıcı bir etki yaratır. Gün ışığında ise; LED aydınlatma devre dışıyken, tercih edilmiş olan levha rengi ortaya çıkar. Gece & Gündüz akrilik levha, renkli olmasına rağmen uygulanan LED’in rengini homojen olarak dağıtma özelliğini, geliştirilmiş boya pigmentiyle birlikte birinci kalite saten yüzeyine borçludur.

Çekme Pleksi

PMMA ( Poly Methyl Meth Acrylate ) levhalar ekstrüzyon yöntemiyle üretilen akrilik levhalardır.Monomer haldeki akriliğin moleküler yapısının değiştirilmesi sonucu çoklu hale gelmesiyle PMMA elde edilir.PMMA, çekme hattı olarak bilinen üretim hattında çekilerek istenen ebatlarda ve kalınlıklarda şekillendirilerek levha haline getirilir.Cama göre çok daha hafiftir.Dolayısıyla taşıması kolay ve istiflemesi kolaydır.